Постинг
20.09.2025 14:36 -
Залезът на празника „Вяра, надежда и любов“ в Русе
Автор: zvezdichka
Категория: Лични дневници
Прочетен: 1127 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 20.09.2025 15:05
Прочетен: 1127 Коментари: 0 Гласове:
11
Последна промяна: 20.09.2025 15:05
Залезите са подарък за мен!
Те са среща, очарование.
Те изпълват с дивна красота небесата и ни помагат да си спомним за отминалите времена на сътворение, когато Господ със словото си ги извая.
Та видя ли залез винаги устремявам сетивата си нагоре.
Спирам да мисля за ежедневното и порива напира вътре в мен, порива за среща с Небесата!
/п.п. На 17.09.2025г. бях в градината в къщи и виждайки едно малко крайче от небето, което отиваше към залез вземах колелото и успях да хвана почти преди да залезе слънчо, за което съм много радостна, защото обожавам залезите и изгревите :)./
заигравки разни:
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 21782